
Набір органайзерів із 7 предметів, дорожні для сортування одягу у валізі, синій
- В наявності
- Код: NY-1027_blue
770 ₴
- +380 (98) 474-11-67
Порядок у подорожах: набір органайзерів із 7 предметів
Цей набір органайзерів стане незамінним помічником в організації вашого одягу у валізі під час подорожей. Він містить 7 предметів різного розміру і форми, що дасть вам змогу ефективно сортувати й упаковувати ваш одяг, взуття та аксесуари.
Організація та зручність
Кожен органайзер виготовлено з високоякісних матеріалів, що забезпечують міцність і довговічність. Завдяки функціональним блискавкам і спеціальним відділенням, ви зможете легко і швидко знайти необхідні речі без необхідності розбирати всю валізу.
Стильний і практичний дизайн
Набір доступний у різних колірних варіантах, що дає змогу вибрати оптимальне рішення під ваш стиль і вподобання. Ці органайзери не тільки полегшать ваше життя в дорозі, а й підкреслять вашу організованість і смак. Приготуйтеся до пригод із набором органайзерів, який зробить вашу подорож комфортнішою та структурованішою!
Основні | |
---|---|
Призначення | Для одягу |
Матеріал | Поліестер |
Кількість відділень | 7 |
Довжина | 22 см |
Ширина | 33 см |
Глибина | 5 см |
Висота | 22 см |
Колір | Синій |
Країна виробник | Китай |
Кількість органайзерів | 7 |
- Ціна: 770 ₴