
Килимок для ванни та душу з м'яким довгим ворсом 50х80 см, нековзний килимок із шенілу для душової та ванної кімнати, рожевий
- Готово до відправки
- Код: DXC0105_pink
690 ₴
+380 (99) 474-11-67
- +380 (98) 474-11-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який килимок для ванної кімнати з довгим ворсом — ідеальне рішення для затишку та комфорту після душу. Поверхня з шеніллу приємна на дотик, створює відчуття м'якості та тепла під ногами, а також добре вбирає вологу, допомагаючи підтримувати сухість у приміщенні.
Завдяки антиковзкій основі килимок надійно фіксується на підлозі та не зміщується під час використання. Чудово підходить для ванної кімнати, душової зони або біля умивальника, доповнюючи інтер'єр стильним кавовим відтінком.
Характеристики:
- Тип: килимок для ванної кімнати
- Призначення: для ванної, душу, для ніг
- Розмір: 80 × 50 см
- Матеріал:
- верх: шенілл (chenille)
- низ: melt adhesive (антиковзка основа)
- Властивості: м'який, довгий ворс, вологовбираючий, антиковзкий
- Колір: рожевий
- Форма: прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Килимок для ванної |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 20 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 690 ₴

